Witamy Cię serdecznie w wirtualnym klubie Free Ball. :)

 

Klub, do którego trafiłeś lub za chwilę trafisz, został utworzony przez pasjonatów snookera z kilku co najmniej powodów. Po pierwsze - lubimy się ze sobą spotykać. Po drugie - łączy nas wspólna pasja jaką jest snooker. A po trzecie - chcieliśmy stworzyć miejsce, do którego lubimy przychodzić po ciężkim stresującym dniu pracy czy nauki.

 

Jest to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawiamy dobrą rozrywkę, mile spędzony czas w gronie dobrych znajomych i przyjaciół. Nie oznacza to, że nasz klub jest zamknięty dla nowych osób - w żadnym wypadku. Z otwartymi ramionami witamy wszystkie osoby, które również pragną chwili spokoju, gry w snookera, miłej rozmowy i przyjaznej atmosfery.

 

Nie odpowiadamy jednakże za żadne stresy związane z nazbyt częstymi odwiedzinami białej bili w łuzach, szturchnięciami stołu przez przeciwnika lub osoby z pierwszego rzędu widowni podczas najważniejszego uderzenia w meczu, nie posmarowaniem tipa kredą, krzywizną kija niezgodną z normami Unii Europejskiej, czy też rozlaniem na stół lekkomyślnie pozostawionego na bandzie (bez)alkoholowego napoju. ;)

 

Nie możemy odpowiadać też za wszelkie ucieczki niektórych graczy przed zakończeniem gry, za niekulturalne zachowania co niektórych odwiedzających, jakie oczywiście mogą się zdarzać, bo pozostawiamy nasz klub otwartym dla wszystkich. Nie chcemy robić z niego zamkniętego klubu tylko dla członków.

Ale wszelkie osoby zakłócające miłą atmosferę klubu, wprowadzające napięcia pomiędzy graczami nas odwiedzającymi, nie przestrzegające zasad gry fair play, zachowujący się nagannie na czacie i podczas gry, nie będą w klubie tolerowane i mogą spodziewać się użycia przez naszych Adminów odpowiednich narzędzi perswazji takich jak ignor czy ban.

Mamy jednak nadzieję, że nie będzie to nigdy konieczne.

 

Chcielibyśmy, aby wirtualny klub Free Ball był miejscem wytchnienia od codziennych życiowych napięć i prosimy o nie przynoszenie ich tu ze sobą. :)

 

Życzymy miłej zabawy we Free Ball. :)